KONST / Litografier / Färglitografi 9053218
nr 905 3218
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi , Lennart Gram (1910-1996), 14/260, signerad. 1970, motivet: 28x37
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:40:52
8/8 22:59:43
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram